Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: maglownica a wasz czas

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar borsukmax
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    piotrków trybunalski
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.8 106KW TS
    Postów
    531

    Domyślnie maglownica a wasz czas

    Dziś regenerowałem maglownicę w Łodzi na ul.Przędzalnianej 6. Jeśli się ktoś wybiera to niech nie wierzy w 3 godzinną naprawę. 5 godzi to minimum potrzebne na tą operację .
    Koledzy a ile tam mercedesów, opli, iveco, golfów się regeneruje. A mówi się że tylko Alfy się psują . Warto polecać ta firmę
    Ostatnio edytowane przez Superjahu007 ; 02-08-2009 o 14:10 Powód: ort.

  2. #2
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko pięknie ładnie tylko jaka cena i jak z gwarancją ? Zawiozłeś samą przekładnię czy wyciągali z auta ?

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar borsukmax
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    piotrków trybunalski
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.8 106KW TS
    Postów
    531

    Domyślnie

    sama fakt gwarancji to trochę za mało ciekło na jednym simeringu a podobno wymieniają wszystkie wyszło mnie to 850 zl ale mam nadzieje ze mam to za sobą

  4. #4
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał borsukmax Zobacz post
    sama fakt gwarancji to trochę za mało ciekło na jednym simeringu a podobno wymieniają wszystkie wyszło mnie to 850 zl ale mam nadzieje ze mam to za sobą
    Generalnie jak masz zamiar napisać coś więcej o firmie to po prostu napisz. I staraj się swoje myśli wyrażać troszkę jaśniej . Ciężko jest cokolwiek wywnioskować z Twoich postów .

    I jeszcze jedna ważna rzecz. O ile błędy mogą zdarzyć się każdemu to podstawowych zasady interpunkcji chociaż staraj się przestrzegać . Ciężko jest zrozumieć bełkot napisany w jednym ciągu .

  5. #5
    Użytkownik Embrion Avatar Toruń
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    TORUŃ
    Auto
    166 2,4 JTD 136 KM 2000 r
    Postów
    21

    Domyślnie

    Witam,

    Sama regeneracja to czas od 3 do 5 godzin. Wiem z autopsji bo sam pracowałem w zakładzie gdzie regeneruje sie przekładnie i pompy wspomagania no i do teraz czasami coś sie zrobi po godzinach. A ceny no coż? Koszty są jakieś zawsze. Same komplety uszczelnien dobrych firm sa drogie wiem bo sam zamawiam od czasu do czasu jak ktos znajomy albo z polecenia zadzwoni z prosba o regenerację przekładni lub pompy wspomagania. Od kilku lat już tam nie pracuje bo nabijanie ludzi w butelke to juz troche przesada, zresztą dzialaja Oni tak do tej pory. A w skład kpl. uszczelnien wchadzą jeszcze tulejki które nie żadko trzeba dorabiac indywidualnie do kazdej przekladni. Oprócz tego żeby naprawic przekładnie trzeba miec jakies stanowisko do jej sprawdzenia.
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [159] Maglownica?
    Utworzone przez soso w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 20:22
  2. Maglownica
    Utworzone przez krzychu43 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-04-2013, 19:07
  3. [146] maglownica
    Utworzone przez frynas w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-05-2009, 23:58
  4. maglownica
    Utworzone przez niggard w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-05-2008, 21:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory