Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: [156] fotele pół kubły??

  1. #11
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    tuning jak zawsze robiony jest przez własciciela i pod jego preferencje (koniec końców to właścicel pojazdu zapłaci za wszystki mody). Już kiedys pamiętam (w innym wątku) omawailiśmy podejscie Robaka do Alfy i jestem zdania że jego projekt robi wrażenie (przynajmniej na mnie).

    Co do wyboru foteli tak jak pytałes to popatrzyłem troche na foty i po pierwsze bym zakładał albo 4 albo żadnego.
    Po drugie co do koloru to jezeli nie planujesz kontynuowac zadnego koloru nadwozia to lepsze sa czarne całe.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    w jaki sposób chcesz zamontować 3pkt pasy do 156? jeździłeś kiedykowiek w takich pasach?
    sprawdź czy przy tych fotelach mogą zostać seryjne pasy.

  3. #13
    Lukasz1983
    Gość

    Domyślnie

    uuu....nie bierz tych czarno-czerwonych---tandeta.Te czarne prezentuja sie lepiej a do tego biale albo czarne pasy i bedzie cool
    POZDRAWIAM

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Ta czarna skóra, którą masz jest super. Fajne fotele i oryginalne! Masz dwa, czy cały komplet łącznie z tylną kanapą?
    Nie namawiam Cię na zmiany, ale gdybyś się zdecydował, to jaka byłaby cena tych foteli, które masz teraz? To jest komplet razem z boczkami? Ale podłokietnika chyba nie ma?
    Natomiast linki, które podałeś mówią, że fotele są ze skóry ekologicznej. Czyli po prostu skaj/derma, a to ni jak ma się do Alfy, to już lepiej zrezygnować ze skóry na rzecz zwykłej tapicerki.
    Mnie bardzo podoba się skóra w Alfie, ale tylko w kolorze bananowym. Znajomy przytargał kiedyś SW z Niemiec (oczywiście handlarz) z taką właśnie skórą w idealnym stanie, po prostu marzenie, z moim czarnym kolorem komponowałoby się to na prawdę ładnie. Niestety narazie finanse nie puszczają...
    Pozdrawiam.

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  5. #15
    BiG_G
    Gość

    Domyślnie

    ja bym zostal przy tych co masz, mam takie same skory tylko szare, mi sie strasznie to podoba, nie kupilbym niczego nowego, bo nie widze potrzeby, nawet nie widzialem tych zdjec tych kubłów bo coś z tymi linkami jest nie tak..!

  6. #16
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Popieram BiG_G Te fotele "tuningowe" nadają się do GOLFIKA II a nie do Alfy 156... I tak już dość wycierpiała ta twoja Bella, szczególnie jeżeli chodzi o kolor... Tuning optyczny Alfy ma taki sam sens jak Ferrari, czyli Nie ma sensu :mrgreen:

    Pozdro

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel156SW
    Popieram BiG_G Te fotele "tuningowe" nadają się do GOLFIKA II a nie do Alfy 156... I tak już dość wycierpiała ta twoja Bella, szczególnie jeżeli chodzi o kolor... Tuning optyczny Alfy ma taki sam sens jak Ferrari, czyli Nie ma sensu
    w 100% się zgadzam


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  8. #18
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    te kubełki czarne wyglądaja całkiem całkiem co do tej skóry co masz jest rewelacyjna wiem bo na spocie 1 zasiadłem w niej :mrgreen: , ale powiem tak te kubełki są fajne ale nie do alfy naprawdę to co masz jest świetne

  9. #19
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel156SW
    Popieram BiG_G Te fotele "tuningowe" nadają się do GOLFIKA II a nie do Alfy 156...
    to moze cos zaproponujesz podaj alternatywne rozwiazanie krytowac kazdy moze


    Cytat Napisał Daniel156SW
    I tak już dość wycierpiała ta twoja Bella, szczególnie jeżeli chodzi o kolor...
    powiem tak kompletnie nie znasz projektu,nie wiesz jakie były załozenia nie wiesz w jakim stylu auto zostało wykonane nie wiesz dlaczego taki kolor a nie inny ,to po co ten głupi komentarz


    Cytat Napisał Daniel156SW
    Tuning optyczny Alfy ma taki sam sens jak Ferrari, czyli Nie ma sensu :mrgreen: Pozdro

    nie zgodze sie z tym i tyle ale jak kupie sobie ferrari to ci powiem czy ma sens czy tez nie :mrgreen: ,pisanie o czyms o czym sie nie ma pojecia to pomyłka


    pozdro
    [*]


  10. #20
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Ja wyrażam swoje zdanie, nie obchodzi mnie twój projekt, ani jego założenia. Dla mnie ten kolor to totalna pomyłka, ale to moje zdanie, tobie sie podoba OK. Nie ma o czym dyskutować.

    Co do tej propozycji to już ją wyraziłem, zostaw te co masz bo szkoda auta "buraczyć" :?

    Ps. Ferrari też pomalujesz na zielono? Ech.. mam nadzieje ze jednak Ferrari nie wpadnie w twoje ręce.. Bez urazy

Podobne wątki

  1. [159] fotele
    Utworzone przez rafalyou w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-2022, 23:01
  2. Fotele
    Utworzone przez TriXter w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-05-2013, 20:15
  3. [164] Fotele do AR 164
    Utworzone przez stacho49 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2011, 14:34
  4. [159] Fotele
    Utworzone przez tylki w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 11:28
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 11:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory