Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Temat: Czy każdy diesel tak ma? trzepanie-telepanie podczas gaszenia

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar Arturek
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm , kiedyś była AR 156 2.0TS a jeszcze wcześniej TIPO 2.0ie 16V
    Postów
    591

    Domyślnie

    Nasze Belle JTDm chodzą jak benzyniaki nie ma prawa być różnicy w normalnym odsłuchu. I tak ma być.

  2. #22
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Czy mowa nie jest czasem o tomekkrk z deft ?
    A moze skoro jest taki pewny ze to nic takiego a nie czasem dwumas ( absolutnie nic nie sugeruje bo juz powyzej czytalem madry post o roznych opcjach a nie od razu rzucanie hasla dwumas i juz mimo tego ze nikt tak na prawde nie ma.pojecia o jakim " telepaniu" mowa bo go nie czul ) to moze zagadaj czy jego pewnosc ze to normalka opiera sie tylko na checi sprzedazy czy moze w razie W ma jakas opcje dla ciebie
    I najlepiej napisz tutaj co on na to
    No bo jak by nie bylo to raczej nie wcisnie kitu ze on nie wie , nie zna sie i tylko sprzedaje i jak chcesz to kup
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 23-01-2014 o 08:46








  3. #23
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturek Zobacz post
    Nasze Belle JTDm chodzą jak benzyniaki nie ma prawa być różnicy w normalnym odsłuchu. I tak ma być.
    Taaaak jasne ...








  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    W drodze...
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    Czy mowa nie jest czasem o tomekkrk z deft ?
    A moze skoro jest taki pewny ze to nic takiego a nie czasem dwumas ( absolutnie nic nie sugeruje bo juz powyzej czytalem madry post o roznych opcjach a nie od razu rzucanie hasla dwumas i juz mimo tego ze nikt tak na prawde nie ma.pojecia o jakim " telepaniu" mowa bo go nie czul ) to moze zagadaj czy jego pewnosc ze to normalka opiera sie tylko na checi sprzedazy czy moze w razie W ma jakas opcje dla ciebie
    I najlepiej napisz tutaj co on na to
    No bo jak by nie bylo to raczej nie wcisnie kitu ze on nie wie , nie zna sie i tylko sprzedaje i jak chcesz to kup
    tak dokładnie
    Pewnie będe chciał podjechac do aso sprawdzić, byłem przekonany, jednak zaniepokoiło nie to trzepanie buda przy gaszeniu, a wiem że tak nie powinno być. choć u nich w serwisie mówili że każdy wysokoprężny tak ma...

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Na pewno nie każdy tak ma. W 156 JTD nic mi nie telepało, w passacie TDi telepie przy gaszeniu, a dwumas jest dobry. Dlaczego telepie, nawet nie chce mi się wnikać skoro dwumasa jest ok.

  6. #26
    Użytkownik Ogier Avatar lukasz159
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 170KM i 380Nm :)
    Postów
    166

    Domyślnie

    Sprawdź zanim sie wladujesz w koszta. Sprawdzenie w aso nie bedzie cie kosztowac 25tys a oni ci powiedza o tych klapach turbo i innych pierdolach. Wiem jedno jesli gasisz autko i silnik gasnie a jeszcze go telepie to dwumas. Mialem tak w poprzednim autku.

    - - - Updated - - -

    choć u nich w serwisie mówili że każdy wysokoprężny tak ma..


    Ta dupa zbita. Ja tak nie mam . To taki sam tekst sprzedawczykow jak mi puszczali przy zakupie mojej 9 ..Dymila jak star a oni diesel tak ma eheee caly program do poprawy mialem tak kolesie w szopie w nim namieszali jakims kompem typu atarii

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    W drodze...
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz159 Zobacz post
    Sprawdź zanim sie wladujesz w koszta. Sprawdzenie w aso nie bedzie cie kosztowac 25tys a oni ci powiedza o tych klapach turbo i innych pierdolach. Wiem jedno jesli gasisz autko i silnik gasnie a jeszcze go telepie to dwumas. Mialem tak w poprzednim autku.

    - - - Updated - - -

    choć u nich w serwisie mówili że każdy wysokoprężny tak ma..


    Ta dupa zbita. Ja tak nie mam . To taki sam tekst sprzedawczykow jak mi puszczali przy zakupie mojej 9 ..Dymila jak star a oni diesel tak ma eheee caly program do poprawy mialem tak kolesie w szopie w nim namieszali jakims kompem typu atarii

    no wiem, ale Tomek to podobno pewny sprzedawca ale strzeżonego pan bóg strzeże, choc teksty tego typu że każdy tak ma.....

  8. #28
    Sponsor Romeo Avatar arekgr
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    AR 156 2.4JTD 2004r
    Postów
    546

    Domyślnie

    W 156 jak wyczyściłem klapę gaszącą, pierwsze 2-3 gaszenia to była porażka w porównaniu sprzed czyszczenia... Później się ułożyło i jest dobrze, chociaż gaszenie zimnego jest zdecydowanie "twardsze" niż rozgrzanego.
    Wy macie w 159 i tak kulturalniejszy motur
    Części do AR i nie tylko. Na stronie tylko część asortymentu.
    Rozrządy, hamulce, zawieszenie.
    Zaktualizowane ceny i poszerzony asortyment:
    www.a-moto.pl

  9. #29
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Cytat Napisał czapel Zobacz post
    tak dokładnie
    Pewnie będe chciał podjechac do aso sprawdzić, byłem przekonany, jednak zaniepokoiło nie to trzepanie buda przy gaszeniu, a wiem że tak nie powinno być. choć u nich w serwisie mówili że każdy wysokoprężny tak ma...
    ma wiele alf na placu,wsizdaj w kazda i sprawdzaj czy kazdy tak ma

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał czapel Zobacz post
    tak dokładnie
    Pewnie będe chciał podjechac do aso sprawdzić, byłem przekonany, jednak zaniepokoiło nie to trzepanie buda przy gaszeniu, a wiem że tak nie powinno być. choć u nich w serwisie mówili że każdy wysokoprężny tak ma...
    ma wiele alf na placu,wsizdaj w kazda i sprawdzaj czy kazdy tak ma

  10. #30
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Berlin / Gliwice
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    U mnie nic nie telepie buda przy gaszeniu, odpalaniu czy naglym "bucie" na drugim biegu jak i kazdym innym, a sprzeglo mam do roboty (docisk sie sypie) wiec nie wydaje mi sie to normalne.. Przebueg licznikowy 201kkm a rzeczywisty 280...

    Gesendet von meinem Xperia Arc S mit Tapatalk 2

Podobne wątki

  1. Telepie podczas gaszenia - nie zawsze
    Utworzone przez xmajk w dziale 156
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 22:11
  2. Podczas gaszenia auta otwiera się bagażnik
    Utworzone przez tomekk777 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 08:46
  3. drzenie silnika podczas gaszenia 1.6 TS 01r
    Utworzone przez Mati147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 19:36
  4. Dzwonienie podczas gaszenia
    Utworzone przez master007 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-05-2011, 19:02
  5. dziwny dzwięk podczas gaszenia silnika 1.9 jtdm
    Utworzone przez popaj w dziale GT
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory