Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Temat: PC Alfa 147 -brera21-

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał epion Zobacz post
    niestety link nie działa wiec proszę o poprawe
    Działa, tylko niestety trzeba się zarejestrować.

  2. #22
    Użytkownik Fachowiec Avatar Rzmudzior
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    wschód
    Auto
    145 1.4 TS '00, Fiat Croma 1.8 '07
    Postów
    2,192

    Domyślnie

    Cytat Napisał jackdaniels Zobacz post
    Fajna sprawa. A jak zamocowane jest HDD?? Polskie drogi napewno mu nie służa...
    Pierwsza rzecz, o której pomyślałem.
    Ale... JA TEŻ TAK CHCĘ! Tyle, że ja bym zmienił radio na wzmaka i wstawił ekran w miejsce radia, popielniczki i schowka poniżej - bo jak inaczej zrobić to w 145
    Wspólnie ze współlokatorami dajemy 10/10
    Z Alfą jak z kobietą... Żyć trudno, a zabić szkoda

    Alfa Romeo 145, Toyota Yaris, Fiat Croma
    https://makramomaniak.pl/

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar kiepas96
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Alfa 156 1.8 TS
    Postów
    602

    Domyślnie

    jeżeli vista daje rade na tym sprzęcie to zmieniłbym na windows 7 (jest szybszy)

    co do uśpienia to jak to wygląda? czy w lapku jest bateria? jeżeli tak to czy nie rozładowywuje akumulatora w trybie uśpienia?

    jaki to jest dokładnie panel?

  4. #24
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał jackdaniels Zobacz post
    Fajna sprawa. A jak zamocowane jest HDD?? Polskie drogi napewno mu nie służa...
    płyta glowna z HDD jest przymocowana do przycietej na wymiar blachy aluminiowej,(3mm)pod blacha jest dodatkowa gabka a wszystko chwycone jest trytytkami( wyjasnienie slowa trytytki: jednorazowe spinacze plastkiowe np. do kabli HDD jest zamocowany na 4 srubkach z dołu dysku, a miedzy nimi sa spreżyny ktore amortyzuja kazda wpadniecie np. w dziurrrre!!!!
    jest to bardzo dopracowane, nic nie widac. i trzyma bez zarzutow. ale jak juz wpominalam jeszcze to nie koniec i napewno beda jakes male modyfikacje.


    Rzmudzior dzieki za ocene

    ---------- Post dodany o godzinie 19:14 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 19:12 ----------

    Cytat Napisał kiepas96 Zobacz post
    co do uśpienia to jak to wygląda? czy w lapku jest bateria? jeżeli tak to czy nie rozładowywuje akumulatora w trybie uśpienia? jaki to jest dokładnie panel?
    tak w lapku jest bateria, jest sterowanie do przetwornicy napiecia z 12v na 18v jest przekaznik ktorym steruje radio jak radio wylanczasz wylancza sie wszystko i zostaje lapek w trybie uspienia, bateria trzyma okolo 3,4 (teraz w zimie).
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  5. #25
    ViP Pirat drogowy Avatar doldi
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 SW 2000 rok pjemnosć 2000l
    Postów
    197

    Domyślnie

    nie no pomysł zajeturbisty, ja zastanawiam się nad takim patentem w moim dużym autku, i nawet mam sprzęt który by pasował, laptop asusa z monitorem 10 calowym tam u mnie w rr będzie pasować, dzięki za naychnieniei 10 punktów za pomysł i realizacje
    Niech Alfa będzie błogosławiona, niech każda jej droga będzie wysławiona...

  6. #26
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał kiepas96 Zobacz post
    jaki to jest dokładnie panel?
    a i ten panel, tu jest link http://allegro.pl/sklep-neway-lillip...422536617.html
    my mamy z podswietleniem LED.

    ---------- Post dodany o godzinie 19:23 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 19:22 ----------

    Cytat Napisał doldi Zobacz post
    monitorem 10 calowym
    a jest dotykowy?
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    A tak na szybko - do czego takie rozwiązanie się w zasadzie przydaje? - tzn posiadanie "komputera" wbudowanego w deskę rozdzielczą.

    Chodzi mi o użytkowanie codzienne. Nie chodzi mi o używanie GPS, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów, a raczej o potrzebę posiadania Windowsa.



    P.S. Ja myślałem o jakimś zabudowaniu Archosa 5IT na androidzie 500GB.

  8. #28
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Chodzi mi o użytkowanie codzienne. Nie chodzi mi o używanie GPS, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów, a raczej o potrzebę posiadania Windowsa.
    a co masz na mysli uzytkowanie codzienne? przeciez to wlasnie zazwyczaj sie robi, internet, muzyka film..... a gps przeciez czasem sie uzywa wiec skoro mozna miec wiekszosc w jednym urzadzeniu? akurat u nas wlasnie znalazlo takie zastosowanie czyli codzienne uzytkowanie. akurat ja jak jezdze slucham muzyki i jak dla mnie to rozwiazanie jest bardzo dobre , nie walaja mi sie plyty po samochodzie , wszystko mam w kompie a jest tego 6 gb. ale wiadomo gusta sa rozne, pozdrawiam.

    ---------- Post dodany o godzinie 23:09 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 23:03 ----------

    Cytat Napisał brera21 Zobacz post
    P.S. Ja myślałem o jakimś zabudowaniu Archosa 5IT na androidzie 500GB.
    jesli chodzi o androida jak najbardziej, ale chociazby dlatego ze nie obsluguje Automapy( Aura, Navigo, Naviexpert odpada) dlatego jak narazie go nie bedzie, ot tyle jak narazie to android nam sie sprawdza w X8 i X10. i to mysle ze wystarczy.

    ---------- Post dodany o godzinie 23:13 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 23:09 ----------

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    zabudowaniu Archosa 5IT
    fajny tablet, ale jakos windows nam odpowiada, co nie znaczy ze rowniez Twoj pomysł jest fajna alternatywa, pozdrawiam
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Chodziło mi raczej o to do czego przydaje się Windows w samochodzie. Internet mam nadzieję nie podczas jazdy . Jakiś modem 3G?
    Jeśli chodzi o Automapę to się zgadzam - ja używam jej w tej chwili pod Windows Mobile.


    P.S. Dodam, że wykonanie bardzo mi się podoba

  10. #30
    amoook
    Gość

    Domyślnie

    Mega opcja, fajna realizacja mi to by się nie sprawdziło bo auto użytkuję w większości na małych trasach

    Myślę, że warto byłoby pomyśleć o jakimś panelu zasłaniającym ten monitor, bo jak wiadomo, w Polsce nie brakuje fanów cudzej własności , nawet jeśli nie znaleźli by płyty głównej i reszty, to po co mieć śrubokręt w wyświetlaczu i potłuczoną szybę?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory