Witam!

Zakładam nowy temat z uwagi że nawet nie wiem jak sforumować wyszukiwanie.

Wkońcu znalazłem swoja Belle . Jest to SW 2.4 JTDM 200KM w automacie 08'

Dzisiaj testując jej mozliwości na A2 zauwazyłem dziwny problem. Gdy przełączyłem na tryb sport i trzymałem dość grubo wciśniety pedał gazu , po przekroczeniu prędkości 160-170 Bella zaczeła pulsacyjnie przyspieszać ( jakby sie dusiła?) , nie było to szarpanie tylko takie zrywy. NIgdy wcześniej nie doświadczyłem takiego uczucia w aucie , także nie wiem gdzie probować szukać problemu. Nie wiem czy ma to związek z pulsacyjnie podskakują wskazówka prędkościomierza - nie zależnie od prędkości - ale szczerze wątpie. Ktoś może mi podpowiedzieć ?

Dodatkowo wiem że jest probem z układem kierowniczym. Przy masymalnym skręcie kierownicy w prawo/lewo na postoju czuc drgania na kierownicy. Dodatkowo dużo cięzej kreci mi się tą kierownicą podczas jazdy niż w innych egzemplarzach , które ogladałem. Czytałem juz tematy na temat buzującego płynu wspomy w zbiorniczku , ale szczerze to wczoraj wieczorem ją nabyłem , a dzisiaj skonczyłem robote około 20 wiec juz nic bym nie zobaczył - poczekam do jutra - mimo to połaczenie tych dwóch objawów może chodzic o zbiorniczek? Czy raczej szukać problemów w maglownicy albo pompie wspomy?

z góry dziękuje za pomoc